Oro uoste

 

      Balandžio 8 d. 2b klasės mokiniai lankėsi Vilniaus oro uoste. Daug įdomaus sužinojo ir Oro uosto gaisrinėje.

 

 

Žaliojoje palangėje

 

    2b klasės mokinių Žaliojoje palangėje užderėjo puikus derlius. Gardu ragauti savo rankomis sėto ir sodinto, ir užauginto derliaus. Svogūnų ragavo ir tie, kuriems buvo nelabai skanu.

 

Žalioji palangė

 

     2b klasės mokiniai nutarė dalyvauti konkurse "Žalioji palangė". Šiemet augins prieskoninius augalus.

 

Neįprasti svečiai

 

   Kovo 3-4 dienomis mokykloje svečiavosi... nariuotakojai. Pradinukai turėjo puikią galimybę geriau pažinti šiuos gyvūnus. 

     Nuotraukose - 2b klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje "Nariuotakojai".

 

 

„Kalėdų angelai“

 

    Gruodžio mėnesį Vilniaus Gerosios Vilties progimnazijoje vyko Respublikinė pradinio ugdymo mokinių dailės ir technologijų kūrybinių darbų paroda „Kalėdų angelai“. Mūsų mokyklą atstovavo graži Malevičių šeimynėlė.  2b klasės mokinių Mato ir Marijos bei penktoko Adomo pagaminti angelai „nusileido“ greta kitų, iš visos Lietuvos atskridusių Kalėdų angelų. 

Laukdami Kalėdų kepame kūčiukus

 

      Gruodžio 17dieną 2a,b,c klasių mokiniai vyko į Kerniaus sodybą, Kernavėje. Vaikai ruošė kūčiukams tešlą, kočiojo kūčiukus, klausėsi pasakojimų apie senuosius būrimus Kūčių vakarą. Susitiko su Kalėdų seneliu.

Lankomės mamos darbovietėje

 

        Lapkričio 17 dieną mes,  2a klasės mokiniai,  svečiavomės Karolio mamytės darbovietėje, restorane „Submarine".

       Mes ne tik vaišinomės, bet ir patys mokėmės kepti picas. 

Silpnaregių bibliotekoje


Spalio 16 d. 2 b klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokėlėje silpnaregių bibliotekoje. Vaikai stebėjosi aklųjų sukurtais darbais, raštu, skaitomomis knygomis. Bandė pažinti,  pirštų galiukų pagalba, sulipdytus darbelius. Matė  aklųjų ABĖCĖLĘ, bandė adadėlių pagalba parašyti savo vardus.

       Žaislų muziejuje


       2015 09 25 d. 2 b klasės mokiniai žaislų muziejuje susipažino su senaisiais žaislais, kuriais gal būt dar žaidė jų senelės ir seneliai. 

Pasaulinė košės diena

 

       Spalio 9 d. 1a, 1b, 1c ir 2b klasių mokiniai minėjo Pasaulinę košės dieną. Vaikai kartu su mokytoja įsirengė klasėje kavinę, virtuvėlę (kur gamino avižų košę). Mokiniai pusryčiavo, skanavo keturių rūšių avižinę košę, ją  pagardino šaldytomis braškėmis, kvapnia uogiene.

“Spalvotų kreidelių pasaka“

 

2015 m. spalio 1 dieną 2c  klasės mokinės Deimantės mamos iniciatyva buvo pakviesta Vaikų ir jaunimo klubo “Olimpis” vadovė L.Ancutienė, kuri supažindino vaikus su spalvotos druskos technika (analogiška spalvoto smėlio technikai). Darbas vyko dvi pamokas. Mokiniai pasiruošė rėmelius paveiksliukui – pieštuku nusipiešė ornamentą, kurį mokytojos (saugumo sumetimais) išpjaustė peiliuku. Tuo metu vaikai spalvotomis kreidelėmis spalvino druską. Kad matytumėt, koks tai buvo įdomus darbas, ir kokių spalvų tą druską gavome. Antrą pamoką mokiniai leido atsisklaiesti savo kūrybiškumui, klijuodami spalvotą druską ant paveikslo rėmelio. Paveikslus baigė naudodami Iris Folding techniką. Kiekvieno mokinuko darbas buvo be galo įdomus, originalus.

Vilnos vėlimo pamoka

 

            2c klasės mokinės Deimantės mama išsamiai papasakojo vaikams apie vilną, jos savybes, ką galima iš jos padaryti. Vaikai susipažino su vilnos vėlimo technikomis. Mokiniai su dideliu susidomėjimu stebėjo, kokius darbelius galima padaryti iš vilnos gumuliuko. Savo darbeliams pasirinkome šlapią vėlimo techniką – vėlėme rutuliukus apyrankėms. Tiesa, baigti darbą teko namuose, tačiau pirmi rezultatai buvo akivaizdžiai gražūs. O svarbiausia – puiki darbinga nuotaika.

Mokyklos svetainė